ZESPÓŁ

logo Stefan Mazurkiewicz
logo Piotr Mazuro
logo Hubert Cieszyński
logo Tomasz Picheta
logo Piotr Skawiński
logo Jakub Goleniowski
logo Katarzyna Grodzka
logo Estera Czulińska
logo Dariusz Ciepiela
logo Marek Ososko
logo Patrycja Nowak-Zaręba
logo Maciej Maliszewski
logo Luiza Michalewicz
logo Eliza Grodzka
logo Konrad Kęsy
logo Paulina Dmowska
logo Paweł Kierznowski
logo Aleksandra Klich
logo Bartłomiej Mazur
logo Bulsa Wojciech
logo Marek Grąbczewski
logo Sylwia Ostolska
logo Marzena Madajczyk
logo Ostaficzuk Daria
logo Karolina Gibas
logo Hubert Figurski
logo Mirela Chomont
Stefan Mazurkiewicz
Stefan Mazurkiewicz

Stefan Mazurkiewicz - radca prawny - współzałożyciel Kancelarii. Członek Okręgowej Rady Radców Prawnych w Szczecinie. Wieloletni pracownik naukowy Katedr: Prawa Cywilnego i Handlowego oraz Prawa Własności Intelektualnej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Specjalizuje się w prawie cywilnym, w szczególności kontraktach handlowych, a także prawie własności intelektualnej i prawie mediów. Prowadzi obsługę przedsiębiorców, w tym także podmiotów realizujących umowy w sektorze zamówień publicznych. Występował w charakterze pełnomocnika w postępowaniach sądowych, sądowoadministracyjnych oraz postępowaniach odwoławczych przed Zespołami Arbitrów oraz KIO przy Prezesie UZP. Był arbitrem w postępowaniu
w Sądzie Arbitrażowym przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie. Aktywnie działa w obszarze organizacji pozarządowych prowadząc na ich rzecz doradztwo prawne. Ukończył Akademię Trenera (posiada certyfikat do prowadzenia szkoleń) oraz Szkołę Liderów w Warszawie, umożliwiającą prowadzenie zajęć metodą tutoringu. Jest absolwentem studiów podyplomowych z zakresu prawa wspólnotowego oraz uczestnikiem wielu szkoleń.
W czasie wolnym jeździ na nartach, interesuje się psychologią społeczną i czyta książki o tematyce historycznej.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia