WIADOMOŚCI

obrazek
Nowi Mecenasi w Kancelarii 31.07.2017

Miło nam poinformować, iż do grona mecenasów w naszej Kancelarii dołączyli radca prawny Luiza Michalewicz Dzikowska, radca prawny Konrad Kęsy oraz adwokat Paweł Kierznowski.
Serdecznie gratulujemy nowym Mecenasom.

obrazek
„Kryształy Przetargów Publicznych” 08.11.2016

Z olbrzymią satysfakcją informujemy, iż nasz Klient Akademia Sztuki w Szczecinie otrzymała wyróżnienie w ostatniej (VIII) edycji konkursu „Kryształy Przetargów Publicznych” jako zamawiający w kategorii „Inwestycje z zakresu przebudowy lub budowy obiektów użyteczności publicznej lub rewitalizacji przestrzeni publicznej” za  realizację projektu „Akademia zmienia Szczecin – Centrum Przemysłów Kreatywnych”. W ramach wyróżnionego projektu przygotowano i przeprowadzono kilka postępowań w trybach ustawy Prawo zamówień publicznych, w tym postępowanie na wykonanie robót budowlanych pn. „Roboty budowlane w projekcie pn. „Akademia Zmienia Szczecin – Centrum Przemysłów Kreatywnych”. Osobami ze strony Kancelarii, które czynnie uczestniczyły w realizacji tego projektu, przyczyniając się do sukcesu Akademii Sztuki są Eliza Grodzka oraz Piotr Mazuro.

Na podkreślenie zasługuje fakt, iż konkurs w którym wyróżniono naszego Klienta ma na celu promowanie i upowszechnianie stosowania najlepszych zasad i praktyk w dziedzinie zamówień publicznych, a nagrody przyznawane są tym zamawiającym, którzy przeprowadzają postępowania w sposób przejrzysty i nienaruszający zasad uczciwej konkurencji, doprowadzając do wyboru najkorzystniejszej oferty.

obrazek
Kancelaria MCM Przyjazna Rodzinie 15.12.2016

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, iż Nasza Kancelaria stała się partnerem programu Szczecin Przyjazny Rodzinie. Celem programu jest możliwość dostępu do usług prawnych dla posiadaczy Szczecińskiej Karty Rodziny oraz Szczecińskiej Karty Seniora na preferencyjnych warunkach, które uzgodnione zostały bezpośrednio z Urzędem Miasta Szczecin.

obrazek
Nowi aplikanci w naszej Kancelarii 26.09.2016

Miło nam poinformować, iz w dniu 24.09.2016 Paulina Dmowska, Angelika Ogryzek oraz Bartlomiej Mazur z naszej Kancelarii pozytywnie zdali egzamin na aplikację radcowską. Serdecznie gratulujemy w imieniu całego zespołu. 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia