WIADOMOŚCI

obrazek
I edycja KONKURSU NA OPRACOWANIE GLOSY pod patronatem prof. dr hab. Bronisława Ziemianina 25.03.2019

Zapraszamy studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego wszystkich lat i kierunków do wzięcia udziału w Konkursie na Glosę do wskazanych orzeczeń Sądu Najwyższego z prawa cywilnego.

Prace należy wysyłać do dnia 15 maja 2019 roku na adres e-mail:

konkursnaglose2019@mwmlegal.pl

Ogłoszenie wyników nastąpi 29 maja 2019 roku.

Wszyscy autorzy glos przyjętych do Konkursu otrzymają dyplomy potwierdzające udział w Konkursie. Autor najlepszej glosy otrzyma jednorazowe stypendium, wyróżnieni otrzymają nagrody książkowe oraz możliwość udziału w programie praktyk studenckich zorganizowanych przez Organizatora Konkursu.

Organizator Konkursu podejmie działania mające na celu publikację najlepszych glos w dostępnych publikatorach, w tym także w internecie.

Więcej informacji, w tym Regulamin Konkursu, orzeczenia Sądu Najwyższego, dostępne są pod linkami: 
www.mwmlegal.pl/RegulaminKonkursu.pdf
www.mwmlegal.pl/pliki/II-CSK-229-15-funkcja-subsydiarnej.pdf 
www.mwmlegal.pl/pliki/IV-CSK-687-14-nieokreslenie-w-umowie-koncowego.pdf 

 

obrazek
MCM dla Hospicjum 14.02.2018

W codziennym zabieganiu warto pamiętać o tych, którzy mogą potrzebować naszej pomocy.
Prawnicy Kancelarii MCM w trakcie dorocznego balu Prawników In Gremio wzieli udział w licytacji, z której dochód przeznaczony był na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.
Jako zagorzali kibice piłkarscy nie mogli przepuścić okazji wylicytowania koszulki meczowej Pogoni Szczecin z podpisami naszych piłkarzy, którym przy okazji życzymy dobrej wiosny i pozostania w Ekstraklasie.

 MCM Legal Koszulka Pogoni

obrazek
Wyróżnienie dla członka zespołu MCM 27.03.2018

Z olbrzymią satysfakcją informujemy, iż członek naszego zespołu - dr Aleksandra Klich otrzymała wyróżnienie w IX edycji konkursu Przeglądu Sądowego i Wolters Kluwer na książkę prawniczą najbardziej przydatną w praktyce wymiaru sprawiedliwości. Monografia pt. „Dowód z opinii biegłego w postępowaniu cywilnym. Biegły lekarz” została wyróżniona przez Sąd Konkursowy. Serdecznie gratulujemy! 

fot. Marcin Kluczek
(fot. Marcin Kluczek)

obrazek
Nowi Mecenasi w Kancelarii 31.07.2017

Miło nam poinformować, iż do grona mecenasów w naszej Kancelarii dołączyli radca prawny Luiza Michalewicz Dzikowska, radca prawny Konrad Kęsy oraz adwokat Paweł Kierznowski.
Serdecznie gratulujemy nowym Mecenasom.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia