WIADOMOŚCI

obrazek
Wyróżnienie dla członka zespołu MCM 27.03.2018

Z olbrzymią satysfakcją informujemy, iż członek naszego zespołu - dr Aleksandra Klich otrzymała wyróżnienie w IX edycji konkursu Przeglądu Sądowego i Wolters Kluwer na książkę prawniczą najbardziej przydatną w praktyce wymiaru sprawiedliwości. Monografia pt. „Dowód z opinii biegłego w postępowaniu cywilnym. Biegły lekarz” została wyróżniona przez Sąd Konkursowy. Serdecznie gratulujemy! 

fot. Marcin Kluczek
(fot. Marcin Kluczek)

obrazek
Nowi Mecenasi w Kancelarii 31.07.2017

Miło nam poinformować, iż do grona mecenasów w naszej Kancelarii dołączyli radca prawny Luiza Michalewicz Dzikowska, radca prawny Konrad Kęsy oraz adwokat Paweł Kierznowski.
Serdecznie gratulujemy nowym Mecenasom.

obrazek
MCM dla Hospicjum 14.02.2018

W codziennym zabieganiu warto pamiętać o tych, którzy mogą potrzebować naszej pomocy.
Prawnicy Kancelarii MCM w trakcie dorocznego balu Prawników In Gremio wzieli udział w licytacji, z której dochód przeznaczony był na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.
Jako zagorzali kibice piłkarscy nie mogli przepuścić okazji wylicytowania koszulki meczowej Pogoni Szczecin z podpisami naszych piłkarzy, którym przy okazji życzymy dobrej wiosny i pozostania w Ekstraklasie.

 MCM Legal Koszulka Pogoni

obrazek
Kancelaria MCM Przyjazna Rodzinie 15.12.2016

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, iż Nasza Kancelaria stała się partnerem programu Szczecin Przyjazny Rodzinie. Celem programu jest możliwość dostępu do usług prawnych dla posiadaczy Szczecińskiej Karty Rodziny oraz Szczecińskiej Karty Seniora na preferencyjnych warunkach, które uzgodnione zostały bezpośrednio z Urzędem Miasta Szczecin.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia