SZKOLENIA

Kancelaria w ramach świadczonych usług prawniczych oferuje swoim Klientom oraz wszystkim zainteresowanym organizację i prowadzenie szkoleń z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego i handlowego, prawa pracy, a także wybranych dziedzin prawa administracyjnego. Najczęściej zamawianym w Kancelarii jest szkolenie z zakresu Prawa zamówień publicznych. 

Naszą ofertę kierujemy do firm, które chcąc podnieść poziom świadczonych przez siebie usług, pragną wyposażyć swoich pracowników lub współpracowników także w wiadomości natury prawnej przydatne w konkretnej branży.

Jesteśmy w stanie dostosować program i sposób prowadzenia szkolenia do indywidualnych potrzeb Klienta, tak aby w możliwie pełnym zakresie uczynić zadość oczekiwaniom poszczególnych firm. Naszym celem jest zapewnienie wysokiego poziomu szkolenia z uwzględnieniem nowoczesnych i przystępnych metod przekazywania wiedzy prawniczej. 

Szkolenia prowadzone są przez osoby posiadające doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych. Szkolenie organizujemy w siedzibie Klienta lub innym dogodnym miejscu poza firmą.

W sprawie szkoleń prosimy o kontakt z Elizą Grodzką
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia