SERWIS PRAWNY

Bezpieczeństwo prawne naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Ale troszczymy się również o Państwa czas. Jesteśmy przekonani, że w dzisiejszych czasach pomoc prawna w niektórych sprawach nie wymaga bezpośredniego spotkania z prawnikiem, co też ułatwia i przyspiesza rozwiązywania spraw. Dlatego w celu ułatwienia kontaktu z naszymi Klientami, nasza Kancelaria uruchomiła serwis prawny on - line. Nie wychodząc z domu lub z biura można uzyskać krótką odpowiedź na nurtujący problem prawny przesłany drogą elektroniczną. 

Najważniejsze zalety serwisu, to niski koszt i szybkość działania. Koszt porady internetowej zaczyna się już od 50 zł brutto. W przypadku bardziej skomplikowanych zagadnień lub wymagających dużego nakładu pracy cena może być inna - jednak każdorazowo po wysłaniu do naszej Kancelarii zapytania, przed udzieleniem odpowiedzi prześlemy wycenę porady prawnej. Jeżeli w związku z udzieloną poradą prawną, Klient zleci Kancelarii sprawę do prowadzenia, koszt tej porady prawnej zostanie zaliczony na poczet wynagrodzenia. 

Korzystając z poniższego formularza proszę opisać problem prawny lub zadać pytanie i dołączyć ewentualnie dokumenty niezbędne do zbadania sprawy. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć, jaki będzie koszt porady prawnej. Po uzyskaniu wyceny należy wpłacić podaną kwotę na konto Kancelarii. Dla stałych Klientów Kancelarii porady prawne on-line są wolne od opłat.

Napisz do nas

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia