OBSŁUGA KLIENTA

Wiemy, że po poradę do prawnika często idzie się, kiedy problem prawny z upływem czasu staje się zawiły niczym węzeł gordyjski. Wówczas pomoc prawna sprowadza się do działania pod wpływem presji terminów, kosztów a nierzadko i bardzo silnych emocji. Oczywiście w takich sytuacjach pomagamy naszym Klientom natychmiast. Wiemy też jednak, że wiele z takich ekstremalnych sytuacji można uniknąć. Dlatego stałym Klientom Kancelarii zapewniamy przede wszystkim bezpieczeństwo funkcjonowania i przewidywanie ryzyk związanych z ich działalnością. Kierując się mądrością życiową, że lepiej zapobiegać chorobom niż leczyć, doradztwo prewencyjne przedkładamy nad doraźne działania. 

Przede wszystkim staramy się poznać specyfikę i indywidualne potrzeby naszego Klienta. Dlatego często sami proponujemy wizytę w siedzibie Klienta, by móc zapoznać się ze wszystkimi aspektami działalności gospodarczej. Dokładna analiza organizacji firmy pozwala na udzielanie porad prawnych opierających się o faktyczną sytuację przedsiębiorstwa, osadzoną w rzeczywistości. Uważamy że to zaleta naszej Kancelarii. Wiemy, że nasze doradztwo dla przedsiębiorców jest postrzegane, jako element tworzenia przewagi konkurencyjnej, co w efekcie ma przyczynić się do odniesienia sukcesu przez naszych Klientów.

Staramy się być dostępni. 
Bezpieczeństwo prawne, zwłaszcza w tych ekstremalnych sytuacjach, wymaga szybkiego działania i zapewnienia gotowości do pomocy prawnej. Kancelaria zapewnia dogodne godziny funkcjonowania biura Kancelarii, a poza tym do dyspozycji naszych Klientów jest całodobowy system informatyczny.

Jesteśmy przekonani, że Klienci chcą uzyskiwać porady prawne od prawników znających się na sprawie, z którą do nich przychodzą. Bez opowiadania
o teoretycznych aspektach, modelach i przypuszczeniach. Dlatego my przede wszystkim pomagamy w sprawach, na których się znamy. Zdobyte dotychczas doświadczenie w pracy nad sprawami Klientów i na salach sądowych jest najlepszym tego świadectwem. W takich dziedzinach jak: prawo handlowe, prawo budowlane i inwestycyjne, prawo zamówień publicznych, prawo prasowe i własności intelektualnej oraz prawo jednostek samorządu terytorialnego jesteśmy postrzegani przez naszych dotychczasowych Klientów jako rzetelna i profesjonalna kancelaria. 


Wiemy jednocześnie, że zmieniające się prawo obliguje nas do ciągłego doskonalenia zawodowego. Dlatego uczestniczymy w licznych szkoleniach specjalistycznych z udziałem wybitnych praktyków oraz przedstawicieli sądów. Sami również prowadzimy szkolenia dla personelu Klientów, wierząc że to znacznie pomaga w bieżącym funkcjonowaniu firm, a ewentualne późniejsze pytania do prawników są już ukierunkowane. Stąd też w ramach stałej obsługi prawnej proponujemy cykliczne szkolenia. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe stwierdzenia, staramy się aby dedykowana konkretnemu Klientowi obsługa prawna była każdorazowo przygotowana indywidualnie, na podstawie analizy całokształtu okoliczności przedstawionych przez Klienta.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia